Виробництво ювелірних виробів — одне з найдавніших ремесел в історії людства. З незапам’ятних часів ювелірні вироби із золота, срібла і дорогоцінних каменів були мірилом багатства і влади. Навіть у таку давню епоху, як Кам’яний Вік, люди робили коштовності. Для охорони будинку від нападів злих духів, вони виліплювали амулети з зубів і кістяного борошна. Люди вірили, що сила і дух звірів живе в кістках і зубах. Створення коштовностей в нашому розумінні почалося близько 5000 років тому.

Для наших предків ювелірні вироби мали зовсім іншу цінність, зовсім не таку як мають сьогодні для нас. Вони вірили, що коштовності несуть певний магічний сенс, що вони якимось чином захищають нас від злих чар, від лиха і навіть від фізичного болю і хвороб. Частково ця традиція збереглася і донині. Але стародавні люди, особливо єгиптяни, набагато ясніше відчували, що коштовності повинні бути пов’язані з силами природи, що допомагають тому, хто їх носить.

Сподіваємось, що представлені на нашому сайті ювелірні вироби Вам сподобаються, і Ви обов’язково знайдете для себе ту прикрасу, яка підкреслить вашу індивідуальність, порадує ціною, а можливо, стане талісманом, що приносить удачу.